Aktuality

Maserati na THE I.C.E. Sv. Mořic

Modena, 24. února 2022 – Maserati se účastní spanilé jízdy THE I.C.E. Sv. Mořic – International Concours of Elegance: V sobotu 26. února bude možné shlédnout jedinečný design ikonických modelů značky s trojzubcem ve znaku, a to v dechberoucím prostředí nejslavnějšího zamrzlého jezera ve švýcarském regionu Engadin.

Značka Maserati se vždy nechala vést vášní a jedinečností – ikonický historický odkaz a nekompromisní výkon vozů značky s trojzubcem ve znaku se objeví na jedné z nejúchvatnějších událostí zimního období a svede na jedno místo sběratele i automobilové nadšence z celého světa.

V roce 2022 se akce zúčastní i značka Maserati s modely ze své aktuální řady, včetně MC20Levante Hybrid, ale i s individuálně vyrobenými vozy z programu Fuoriserie.

V rámci show budou k vidění i modely, které psaly historii značky: zářivě rudá A6GCS-53 Berlinetta Pininfarina (1954–1955) se účastní spanilé jízdy po trati vytvořené na nejslavnějším zamrzlém jezeře na světě, která zvýrazní jedinečný design automobilu. Ve speciálním prostoru bude k vidění vůz 3500 GT Vignale Coupé.

Show na sněhu se účastní i ikonický model MC12 společně se svým následovníkem MC20 – novým supersportovním vozem značky s trojzubcem ve znaku.

Inovace, vášeň a design. To jsou hodnoty značky Maserati, které budou na odiv i během této události, v jejímž programu se střídají speciální okamžiky pro automobilové nadšence s hudbou, kulturou a zábavou na sněhu.

THE I.C.E. Sv. Mořic – International Concours of Elegance

Program
Sobota 26. února

Od 8.30 – zahájení akce

8.30 až 10.30 – volné jízdy na zamrzlém jezeře Sv. Mořic

Od 10.45 – odborná porota vyhodnotí soutěžní vozy v jednotlivých třídách
13.30 až 15.30 – spanilá jízda všech vystavovaných vozů
15.20 až 16.30 – prezentace vozů