Aktuality

Program záruky Extra 10: Maserati představuje nový program 10leté záruky.

Modena, 2. srpna 2022 – Flexibilita, inovace a personalizace: to jsou základní faktory, kterými se řídí Centrum osobních služeb Maserati (Maserati Personal Service Lab) při rozvoji nových služeb zaměřených na zákazníky značky Maserati.

Maserati představuje nový program záruky Extra10, který rozšiřuje záruční krytí komponentů pohonného systému - motoru, převodovky a celého hnacího ústrojí - na 10 let. Tato záruka je poskytována jako rozšíření stávajícího programu prodloužené čtyřleté nebo pětileté záruky (takzvaná „Prodloužená záruka“), přičemž tato služba je k dispozici po celém světě* všem zákazníkům vlastnícím jakýkoli model vozu Maserati**.

Nová služba umožňuje značce Maserati poskytnout všem jejím zákazníkům inovativní nabídku, která přidává hodnotu v podobě flexibility nesrovnatelné s čímkoli jiným v automobilovém světě. Značka tím získává další výrazný rys zaměřený na konsolidaci hodnoty jejích vozů v průběhu času a zaručující zákazníkům, že si budou moci v klidu kdykoli vychutnat špičkové výkony a potěšení z jízdy typické pro každý vůz s trojzubcem ve znaku.

Od kteréhokoli prodejce Maserati získáte veškeré informace o tom, jestli je váš vůz součástí tohoto programu a co k aktivaci této služby potřebujete. Prodejce vám také sdělí podrobnosti o dalších službách, které vám mohou být poskytnuty v rámci programu záruky Extra10, včetně služeb vyzvednutí vozu z vašeho domova a doručení na stejné místo, poskytnutí náhradního vozidla a dalších služeb.

Maserati kombinuje tradici a inovace společně s nekompromisními výkony. Díky Centru osobních služeb Maserati, což je oddělení zaměřené na rozvoj služeb a nabídek podle požadavků zákazníků, je radost z řízení vozů Maserati ještě více fascinující, podpořená širokou řadou stylů, které uspokojí veškeré možné potřeby zákazníků. Cílem je nabídnout našim zákazníkům jedinečné a inovativní zážitky s výhledem do budoucna.

 

* K dispozici v USA, Kanadě a Latinské Americe od 1. října 2022.

** Do devíti let a šesti měsíců od data registrace bez omezení nájezdu kilometrů.  

https://www.high-endrolex.com/7