Aktuality

Zbrusu nové GranTurismo vyráží do ulic. S rodinou Maserati za volantem.

Modena, 14. září 2022Nové Maserati GranTurismo vyrazilo na cestu před oficiálním odhalením, a to ve verzích Modena a Trofeo vybavených motorem V6 Nettuno.

GranTurismo je skutečná ikona značky a jeho energie je nezastavitelná: toto výkonné kupé již polyká spousty kilometrů a za jeho volantem se střídají vybraní zaměstnanci z rodiny Maserati.

Jeho znak znamená jediné: návrat k ikoně Maserati vytvořené před 75 lety.

Všechno začalo u modelu A6 1500, modelu s revolučním duchem, který se stal průkopníkem třídy automobilů, která do té doby neexistovala. Tento model ovlivnil celý automobilový svět i další generace silničních vozů Maserati.

Granturismo je životní styl 100% Made in Italy: výkonný automobil vhodný k pohodlnému překonávání dlouhých vzdáleností.

Tento nápad se objevil po 2. světové válce, během italského ekonomického rozmachu, a předvedl světu výjimečné výrobky, naši sílu, optimismus a bezstarostný přístup, vůli pracovat ale přitom se i bavit.

V tento historický okamžik značka Maserati vyřešila zdánlivě neřešitelnou rovnici: novou koncepci luxusní mobility, v níž se snoubí vysoký výkon s cestovním pohodlím.

V současnosti je energie vyzařující z nové generace Maserati GranTurismo připravena dovést značku do budoucnosti díky smělosti jejího jedinečného stylu a přirozené tendenci k inovacím.

https://www.high-endrolex.com/7